Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 21 sierpień 2019

WITAR Tartak Tyble Sp. z o.o.

ul. Tyble 45A, 98-420 Sokolniki tel. +48 (62) 784 51 77
 • » Tarcica :

  Tarcica

  W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY POSIADAMY TARCICĘ IGLASTĄ- w/g PN -75/D-96000 * Tarcicę sosnową nieobrzynaną w stanie świeżym i suszoną * Tarcicę sosnową obrzynaną w stanie świeżym i suszoną * Drewno konstrukcyjne w tym - 4- stronnie strugane, suszone - 4 - stronnie strugane, impregnowane * Łaty * Krawędziaki * Belki * Więźby dachowe - w sprzedaży posiadamy standardowe przekroje. Przekroje niestandardowe wykonujemy według specyfikacji klientów. * Elementy dla budownictwa szkieletowego - realizujemy zamówienia na drewno budowlane sortowane wytrzymałościowo i wystawiamy stosowne certyfikaty. Posiadamy certyfikat FSC * Inne elementy drewniane dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

 • » Podłoga :

  Podłoga

  Produkowane przez nas deski podłogowe występują zasadniczo w dwóch przekrojach: 28x115 oraz 25x115 [mm]. Górna płaszczyzna jest dwukrotnie strugana w celu uzyskania wysokiej jakości powierzchni użytkowej, dolna posiada podcięcia w celu wyeliminowania naprężeń. Produkt występuje w długościach 1,5 - 6,0 [m] z odstopniowaniem co 30 cm. Deska podłogowa lita sosnowa o przekroju 28 x 115 mm, produkowana jest w długościach 1,50÷6,00 m ze stopniowaniem co 30 cm. Przeznaczona jest do montażu na legarach, do których jest przybijana gwoździami bądź przykręcana wkrętami. Na stronie spodniej zostały wykonane dwa rowki odprężające zapobiegające paczeniu się drewna i ułatwiające montaż. Podłogi tego typu po instalacji wymagają szlifowania.

 • » Deska modułowa :

  Deska modułowa

  Oferowana przez nas deska podłogowa modułowa ma swój niepowtarzalny charakter dzięki zastosowaniu do jej produkcji produktu naturalnego - drewna sosnowego. Uzyskujemy przez to wrażenie harmonii i spokoju dziękiktórym otoczenie człowieka może stać się komfortowe i przyjemne. Deska modułowa o grubości 21mm i szerokości 100mm przeznaczona do klejenia na wcześniej przygotowane podłoże np. do wylewki betonowej, lub do zakładania na tak zwane podłogi ślepe. Podłogi te mają wykonane połączenie pióro wpust na czołach desek, co ułatwia ich montaż. Producent zaleca zakładanie w tak zwaną cegiełkę. Deski mają fazowane krawędzie na powierzchni licowej, dzięki czemu nie wymagają szlifowania powierzchni przed malowaniem.

 • » Usługi :

  Oferujemy usługowe przetarcie surowca - iglastego - liściastego. Wielkości maksymalne dłużyc długość 8 m, średnica 60cm. Prowadzimy usługi - rozpiłowywania - strugania z profilowaniem - frezowania tarcicy iglastej i liściastej według potrzeb i wymagań klientów. Posiadamy duże możliwości suszenia tarcicy - iglastej - liściastej do wilgotności 10% w nowoczesnych suszarniach komorowych sterowanych komputerowo. Oferujemy impregnację zanurzeniową tarcicy - ognio i biochronnym impregnatem "Ogniochron" w kolorze zielonym .

Sprawdź konkurencję