Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 27 luty 2020

PARKIET Kaźmierczak

ul. Górna 19 19, 17-200 Hajnówka tel. +48 (85) 683 43 01
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (85) 683 43 01
www: http://www.parkiet-kazmierczak.com.pl
e-mail: biuro@parkiet-kazmierczak.com.pl

Opis firmy

Historia naszej firmy zaczęła się w 1967 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Nasza firma znajduje się w Hajnówce, mieście położonym na skraju Puszczy Białowieskiej, znanym z wyrobów drzewnych.

W początkowym okresie działalności firma zajmowała się świadczeniem usług stolarskich. Z czasem oferta firmy objęła kompleksowy wystrój wnętrz w drewnie: boazerie, ozdobne sufity, schody z balustradami, drzwi zdobione rzeźbieniami oraz ozdobnie rzeźbione stoły, ławy i krzesła.

Obecnie firma specjalizuje się w produkcji parkietów tradycyjnych, desek podłogowych i ozdobnych parkietów dywanowych. Produkujemy także schody drewniane.

W 2002 roku otworzyliśmy nowy zakład produkcyjny. Miesięczna wielkość produkcji dochodzi do 6 tys. metrów kwadratowych. Zatrudnionych jest 12 osób. Większość pracowników pracuje w firmie od wielu lat. Ich doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości produkowanych wyrobów.

Dzięki zautomatyzowanej produkcji oraz wielomiesięcznemu procesowi sezonowania drewna, gotowy wyrób uzyskuje wilgotność oraz dokładność obróbki zgodną z Normą Europejską EN 13226:2002 posiadającą status Polskiej Normy PN-EN 13226:2004. To sprawiło, iż możemy posługiwać się znakiem towarowym B.

 

Realizujemy zamówienia zarówno na terenie kraju jak i poza jego granicami. Nasze produkty trafiają do takich krajów jak: Belgia Niemcy, Holandia, Norwegia, Włochy, Dania, Grecja i wielu innych.

Jako firma nie zajmujemy się montażem naszych produktów, ale z chęcią polecimy profesjonalnych wykonawców, z którymi współpracujemy od lat.

Parkiet można kupić bezpośrednio w naszej firmie lub zamówić dostarczenie towaru za pomocą firmy spedycyjnej.

Mając nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tagi

producent posadzki, deska jesionowa, deski podłogowe, klepka, kostki parkietowe, listwy drewniane, listwy przypodłogowe, ozdobne kostki parkietowe, parapety, parkiet dębowy, parkiet jesionowy, parkiety, parkiety dywanowe, podłogi, schody drewniane, wyroby drewniane, dąb

Sprawdź konkurencję