Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 07 lipiec 2020

Zakład Drzewny ''ANDREWPOL'' Andrzej Pryczynicz

ul. Woskowa 9, 17-200 Hajnówka tel. +48 (85) 683 46 38
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (85) 683 46 38
fax: +48 (85) 683 46 39
www: http://www.andrewpol.com.pl
e-mail: biuro@andrewpol.com.pl

Opis firmy

Zakład Drzewny ANDREWPOL istnieje od 1989 roku. Główną produkcją Zakładu są klepki podłogowe, podłogi drewniane oraz deska podłogowa z jesionu i dębu.

Ważną częścią produkcji są schody i to zarówno kładzione bezpośrednio na beton jak i samonośne. Na życzenie klienta oferujemy dodatki takie jak tralki, słupki, poręcze, wangi czy balustrady. Wykonujemy również boazerię jesionową i dębową oraz wszelkiego rodzaju listwy wykończeniowe. Wszystkie produkty są wykonywane z materiału minimum czteroletniego sezonowania i suszone w specjalistycznych suszarniach przeznaczonych do suszenia twardego drewna.

Zainteresowani mogą skontaktować się z firmą ANDREWPOL, albo złożyć zamówienie bezpośrednio przez internet.

Zadład Drzewny posiada swoich przedstawicieli i konsultantów w wielu miastach w Polsce. Jeśli będzie to możliwe skontaktują się z Państwem, doradzą i przedstawią ofertę.

Od lat z firmą

ANDREWPOL

współpracują profesjonalne brygady montażowe układające nasze produkty. Możemy polecić którąś z nich. Korzystanie z ich usług nie jest oczywiście obowiązkowe.Tagi

parkiety schody, deska podłogowa, parkiet producent parkietów parkiet podlaskie, odłoga drewniana, schody drewniane, listwy podłogowe, cokoły listwy drewniane, deska parkietowa

Sprawdź konkurencję