Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 23 styczeń 2021

Mazowieckie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A. Zakład w Klinie

ul. Klin 1, 06-214 Krasnosielc tfx. +48 (29) 751 37 29
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 502 287 915
fax: +48 (29) 751 20 21
www: http://www.mppd.pl
e-mail: mppdklin@data.pl

Opis firmy

Od blisko 30 lat Mazowieckie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Łomiankach trwale wpisuje się w krajobraz terenów rekreacyjnych, tworząc jego harmonijne dopełnienie.
Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji domów drewnianych, nieustanny rozwój technologii i techniki połączeń konstrukcyjnych jak również bogate wzornictwo, rzetelność wobec naszych klientów - to te czynniki, które są cenione przez naszych odbiorców najbardziej.

Roczna produkcja sięga 6.000 m2 powierzchni użytkowej budowanych domów, w tym również eksport do wielu krajów Europy Zachodniej.
Zapleczem surowcowym są własne tartaki o znacznym potencjale produkcyjnym , wykorzystujące surowiec z polskich lasów.

Jesteśmy w stanie " skroić dom na miarę " dla każdego odbiorcy, dzieląc się radością tworzenia wraz z nim, który nierzadko uczestniczy w fazie wstępnego projektowania własnego domu.

Tagi

domy drewniane, drewno, obróbka drewna, deski, przetwórstwo drewna, altanki, stolarka, tarcica podłogowa, szalówka, materiały drzewne, deski podłogowe, płyty drewnopochodne, materiały izolacyjne, materiały do pokryć dachowych, impregnaty do drewna, stolarka okienna, stolarka drzwiowa