Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 28 luty 2020

ZPUH Marek Pietrek

ul. Lipowa 6, 46-030 Zagwiździe tel. +48 (77) 421 40 97
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (77) 421 40 97
www: http://www.marekpietrek.pl
e-mail: biuro@marekpietrek.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Już od 15 lat oferowane przez nas drewno stanowi filar i ozdobę niezliczonych budynków i budowli wznoszonych przez naszych klientów. W międzyczasie staliśmy się wiodącym producentem wyrobów drewnianych na Opolszczyźnie, oferując nasze produkty zarówno odbiorcom krajowym jak i zagranicznym.
Służymy przy tym doradztwem i chętnie spełniamy indywidualne życzenia każdego naszego klienta. Nasza więźba dachowa na życzenie klienta poddawana jest impregnacji metodą zanurzeniową, co w zupełności zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych i ognia oraz chroni ją przed działaniem grzybów i owadów.
Krótkie terminy dostaw i transport z rozładunkiem dopełniają paletę oferowanych przez nas usług.
Wysoka jakość naszych wyrobów i zadowolenie naszego klienta - to aspekty naszej działalności, do których przywiązujemy najwyższą wagę.

Tagi

tartaki, tartak, więźba dachowa, podbitka, deska tarasowa, deski, konstrukcje dachowe, krawędziaki, kantówki, łaty, podbitka świerkowa, deski podłogowe, deski balkonowe, tarcica iglasta, tarcica liściasta, palety, impregnacja drewna, transport z rozładunkiem, suszenie drewna, łaty dachowe, opakowania drewniane, palety drewniane, suszarnie, tarcica, tarcica sucha, tartak Chudoba, transport drewna, deska elewacyjna, przecieranie drewna

Sprawdź konkurencję