Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 21 sierpień 2019

TARTAK ZĘBOWO Spółka Jawna Jerzy Nowak Wioletta Nowak

ul. Przemysłowa 8, 64-310 Lwówek tel. +48 (61) 441 36 67
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (61) 441 36 67
www: http://www.tartakzebowo.pl
e-mail: sprzedaz@tartakzebowo.pl

Opis firmy

 Tartak w Zębowie jest jednym z największych tartaków w Wielkopolsce.

 W 1992 roku została zapoczątkowana działalność przez produkcję elementów palet drewnianych. W początkowych latach działalności firmy pracowało w niej kilku miejscowych robotników łącznie z właścicielem Jerzym Nowakiem. Właściciel zakładu pracując i stopniowo inwestując w maszyny poszerzał produkcję w branży, co spowodowało, że z małego Zakładu Obróbki Drewna powstał duży Tartak.

 W 1998 roku została zbudowana suszarnia komorowa o jednorazowym wsadzie surowca o masie 250m³.

 W 1999 roku postawiono wyposażoną w najnowszy sprzęt halę traków. W 2003 roku oddana do użytku magazyn wyrobów gotowych.

 W 2004 roku zakupiono specjalistyczny samochód do transportu drewna z lasu, oraz pojazd szynowy do manipulacji drewna na placu. Wyłonił się też całkowicie nowy kierunek produkcji. W celu zwiększenia własnego asortymentu podjęto decyzje w sprawie produkcji bębnów do kabli i lin przemysłowych. Nawiązano pierwsze kontakty z kontrahentami zagranicznymi w zakresie dostarczania bębnów do kabli przemysłowych.

Kolejne lata przyniosły za sobą, budowę nowego kompleksu suszarniczego o jednorazowym wsadzie surowca 350m³, zakup kolejnych środków do transportu surowca. Coroczna obecność na targach maszyn dla przemysłu drzewnego przyciąga nowe inwestycje w maszyny a to przekłada się w usprawnienie produkcji i uzyskanie najwyższej jakości oferowanego produktu.

Specjalizujemy się w produkcji więźby dachowej, łat, kontrłat, tarcicy budowlanej, stolarskiej, meblowej, impregnowanej, suszonej, produkcji bębnów drewnianych, palet, fryz i elementów opakowań dostosowanych do potrzeb każdego Klienta.

Szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego Kontrahenta, co pozwala nam wyjść naprzeciw jego potrzebom i wymaganiom. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta wynikające z profesjonalnej obsługi oraz oferowanie usług na miarę potrzeb.

Tagi

Sprawdź konkurencję