Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 07 lipiec 2020

WITAR Tartak Tyble Sp. z o.o.

ul. Tyble 45A, 98-420 Sokolniki tel. +48 (62) 784 51 77
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (62) 784 51 77
fax: +48 (62) 784 51 80
www: http://www.tyble.pl
e-mail: tartak@tyble.pl

Opis firmy

TARTAK TYBLESp. z o.o. jest znaną   firmą wyspecjalizowaną w kompleksowym przerobie drewna tartacznego. Atrakcyjna oferta - od tarcicy, konstrukcji budowlanych, poprzez podłogi, boazerie, okna, drzwi, wyposażenie ogrodu do materiałów wykończeniowych sprawia, że firma spełnia oczekiwania najwybredniejszego klienta w pełnym zakresie, a co ważne szybko i w jednym miejscu.

    Historia Tartaku Tyble sięga lat 30 XX wieku. W tym czasie powstał zakład świadczący usługi przetarcia drewna dla ludności. Przez kolejne lata zakład był stale modernizowany i dostosowywany do zmieniających się potrzeb i wymogów rynku. Obecnie WITAR Tartak Tyble sp. z o.o. jest jedną ze spółekHoldingu WITAR S.A. w Poznaniu. Roczny przerób wynosi około 30 tys. m3 surowca iglastego głównie sosnowego. Prawie 70% wyprodukowanej tarcicy jest suszone w sterowanych komputerowo suszarkach zasilanych ciepłem uzyskanym ze spalania trocin. 

    W ostatnich latach systematycznie zwiększa się produkcja wyrobów o pogłębionym przerobie wymagającym nowoczesnych obrabiarek i technologii. Udział w sprzedaży wyrobów przetworzonych przekracza już 80%. Głównym produktem Tartaku Tyble jest lita deska podłogowa sosnowa, dzięki której zakład jest znany w całym kraju, a której produkcję wciąż udoskonala i rozwija.
    Inne wyroby to elementy czterostronnie strugane suche i mokre, fryzy meblowe, więźby, elementy konstrukcyjne domów, listwy wykończeniowe, boazeria, podbitka, półfabrykaty do programu ogrodowego oraz tradycyjna tarcica świeża i suszona. Specjalną sezonową ofertę uzupełniają elementy małej architektury ogrodowej z drewna: pergole, zestawy mebli ogrodowych, elementy ogrodzeń (sztachety, przęsła, rollbordery), kompostowniki, kwietniki, podesty itp.

Tartak zatrudnia około 100 wysoko wyspecjalizowanych pracowników potrafiących sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom klienta.

Tagi

Sprawdź konkurencję