Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 25 czerwiec 2018

SCM Group Polska Sp. z o.o.

ul. Obornicka 133 , 62-002 Suchy Las tel. +48 (61) 651 47 60
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (61) 651 47 60
www: http://www.scmgroup.pl
e-mail: scm.pl@scmgroup.pl

Opis firmy

Grupa SCM jest światowym liderem w branży maszyn i systemów do obróbki drewna i płyty. Początki Grupy sięgają roku 1932. W drugiej połowie lat 80-tych nastąpiła ekspansja firmy, która to postanowiła dokonać serii zakupów przedsiębiorstw znanych już i renomowanych w produkcji maszyn automatycznych i kompletnych systemów dla przemysłu meblarskiego. W latach 90-tych Grupa SCM ugruntowywała swą pozycję na najważniejszych rynkach światowych. W chwili obecnej w skład grupy wchodzą: DMC, DELMAC, ELMAG SUPERFICI VALTORTA, GABBIANI, IDM, MAHROS, MINI MAX, MORBIDELLI, ROUTECH, SCM, SCM GROUP ENGINEERING, STEFANI.

W Polsce , grupa reprezentowana jest przez filię SCM - SCM Group Polska z siedzibą w Suchym Lesie k. Poznania. Aktualna centrala w Suchym Lesie , poza działalnością handlową i marketingową oferuje nowe produkty i usługi.
Obiekt w Suchym Lesie umożliwia utrzymywanie stałej ekspozycji i centrum szkoleniowego oraz obszerny magazyn, zapewniający dostępność najczęściej sprzedawanych maszyn "od ręki" . Klienci mogą zobaczyć obróbkę swoich elementów i zadać wszystkie nurtujące ich pytania na bieżąco podczas prezentacji. Dział sprzedaży w biurze koordynuje proces sprzedaży i wspiera przedstawicieli pod kątem materiałów handlowych i doradztwa technicznego.
SCM Group Polska oprócz działalności związanej ściśle z oferowaniem i sprzedażą maszyn, prowadzi na terenie kraju sprzedaż części zamiennych oraz świadczy usługi serwisowe.
Nasze doświadczenie w Polsce sięga początku lat 90-tych, dzięki czemu potrafimy dopasować nasze działanie do aktualnych wymogów rynku polskiego.

Tagi

maszyny do obróbki drewna

Sprawdź konkurencję