Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 21 sierpień 2019

Zakład Stolarski PARKIET-KOMPLEX T. Woźniak

ul. Podmiejska 2, 06-500 Mława tfx. +48 (23) 654 55 07
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 503 046 143
fax: +48 (23) 654 55 07
www: http://www.parkietkomplex.eu
e-mail: parkietkomplex@interia.pl

Opis firmy

 

Witam serdecznie.
Jesteśmy firmą produkcyjno-handlowo-usługową. Oferujemy naturalne podłogi drewniane. Naszą myślą przewodnią są "Solidne podłogi z twardego drewna".
Zakład jest firmą pokoleniową łączącą wieloletnie doświadczenia z nowoczesnością co pozwoliło na uzyskanie optymalnych wyników w danej dziedzinie.
Firma specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie podłóg z parkietów klasycznych i ozdobnych z drewna krajowego i egzotycznego.
Własna wytwórnia parkietów jak i wyspecjalizowane grupy monterskie wyposażone w nowoczesny sprzęt pozwalają zaspokoić wymagania każdego odbiorcy.
Wydajemy deklarację zgodności z normą PN-EN 13226 potwierdzoną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie niezbędną przy odbiorze technicznym budowli.
Posiadamy Certyfikat ISO 9001:2000 wydany przez TUV Saarland Niemcy, który potwierdza bardzo dobrą organizację pracy oraz wysoką jakość wykonywanych produktów i usług.
Stały kontakt z przedstawicielami zachodnich firm tej branży, umożliwia stosowanie najlepszych materiałów z właściwym ich wykorzystaniem.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom odbiorców, stale poszerzamy naszą ofertę poprzez wprowadzanie nowych, oryginalnych czy indywidualnych projektów, zakładając iż podłoga powinna stanowić integralną część wystroju pomieszczenia.
Zakład Stolarski PARKIET KOMPLEX jest firma działającą pod tą nazwą od 1991 roku i nie ma nic wspólnego z firmami o marnej reputacji podszywającymi się pod tą nazwę.
Udzielamy gwarancji na wykonanie podłogi.
Architetktom i firmom wykonawczym proponujemy stałą współpracę oraz upusty. Materiały z usługą VAT 7%.
Zapraszamy do współpracy.
 
Z poważaniem
Tadeusz Woźniak

Tagi

parkiety egzotyczne, parkiety ozdobne, parkiety klasyczne, podłogi drewniane, parkiety stylowe, materiały do parkietów, galeria parkiety, kleje, lakiery, stolarskie usługi, parkiet, panele, listwy, parkiet tradycyjny, deski podłogowe, mozaika podłogowa, podłogi egzotyczne, podłogi bambusowe, podłogi modyfikowane, podłogi wielowarstwowe, podłogi ozdobne, podłogi pałacowe, chemia do drewna, listwy przypodłogowe

Sprawdź konkurencję